HVEM ER VI

Nome Regnskap AS er en totalleverandør av regnskapstjenester og økonomisk rådgivning med over 40 års fartstid i bransjen.

Den gang het riktignok selskapet «Nome Regnskaps Center» men like fullt var fokuset det samme – gi kundene best mulig oppfølging og service. Derfor legger vi stor vekt på de beste løsninger og programmer både for våre ansatte og kunder. Nome Regnskap AS er et autorisert regnskapsbyrå og er medlem av bransjeorganisasjonen Regnskap Norge.

VÅRE ANSATTE

Hans G. Jørgensen

Avd. leder Ulefoss

Telefon
35 94 42 05

Mobil
950 45 873

E-post
hans@nomeregnskap.no

Gunn Eva Jørgensen

Avd. leder Larvik

Telefon
33 18 37 08

Mobil
928 11 057

E-post
gunneva@nomeregnskap.no

Marit Jørgensen

Daglig leder

Telefon
35 94 42 05

Mobil
913 58 115

E-post
marit@nomeregnskap.no

Gerd-Magny Gunhildgard

Autorisert regnskapsfører

Telefon
35 94 42 05

E-post
gm@nomeregnskap.no

Margrethe Lauluten

Autorisert regnskapsfører

Telefon
35 94 42 05

E-post
margrethe@nomeregnskap.no

Bente E. Jørgensen

Regnskapsmedarbeider

Telefon
35 94 42 05

E-post
bente@nomeregnskap.no

VÅRE ANDRE ANSATTE I BØ OG SKIEN

Nhung Nguyen

Regnskapsmedarbeider Skien

Telefon
922 26 533

E-post
nhung@reteam.no

Gina Van Asselt

Regnskapsmedarbeider Skien

Telefon
959 43 589

E-post
gina@reteam.no

Laila Nilssen

Regnskapsmedarbeider Skien

Telefon
35 90 50 94

E-post
laila@reteam.no

Christine Kåsin

Regnskapsmedarbeider Ulefoss og Bø

Telefon
928 49 514

E-post
christine@nomeregnskap.no

Vibeke Sørvik

Regnskapsmedarbeider Bø

Telefon
958 86 487

E-post
vibeke@bo-regnskap.no

Jan Arve Andersen

Forretningsutvikler

Telefon
922 87 959

E-post
janarve@nomeregnskap.no

KONTAKT OSS